Новоолександрівська громада
Херсонська область, Бериславський район

Сільський голова - Левечко Олександр Якович

Я, Левечко Олександр Якович, народився 03 січня 1978 року в селі  Новоолександрівка Нововоронцовського району Херсонської області. Українець, громадянин України.

З  1985  року по  1995  рік навчався в Новоолександрівській  середній школі, де  одержав атестат  про середню освіту.

У 1995 році вступив до Херсонського факультету Запорізького юридичного інституту МВС України, який закінчив у 1998 році, отримавши  спеціальність  правоохоронна діяльність.

З 1998 року  по 2010 рік працював  в  Нововоронцовському  РВ УМВС України в Херсонській області.  З  2012 по 2015 рік займав посаду заступника директора з господарської частини КЗ «ДОТ ім.І.Бережного». З листопада  2015 року по жовтень 2020 року був  обраний та працював сільським головою Новоолександрівської сільської ради VII скликання .

25 жовтня 2020 року обраний на посаду сільського голови Новоолександрівської сільської ради VIII скликання.

Одружений. Дружина, Левечко Марина Анатоліївна, 1980  року народження, працює  комірником складу ПММ  в ПрАТ «Придніпровське».

Доньки:

• Валентина, 1997 року народження, працює ерготерапевтом КП "Нікопольський медичний спеціалізований центр медико - соціальної реабілітації дітей"
  • Яна, 2004 року народження,  учениця 10  класу Новоолександрівської  ЗОШ-дитячого  садка І-ІІІ  ступенів.

Ні я, ні  мої близькі та  рідні до кримінальної чи адміністративної  відповідальності  не притягувались.

Паспортні дані: серія МО  № 009490  виданий Нововоронцовським РВ УМВС України в Херсонській області  28.06.1995 року.

Домашня адреса: вул. Молодіжна,49  с.Новоолександрівка  Нововоронцов-ського району Херсонської області, 74231, тел. 0980365076.

01.03.2021 рік