Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 13.07.2021 16:10
Кількість переглядів: 329

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,  Новоолександрівська сільська ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Головного спеціаліста з інвестицій, економічного розвитку, інфраструктурних проектів і доходів фінансового відділу Новоолександрівської сільської ради

Загальні вимоги до кандидатів:  громадянство України,вища  освіта на рівні  спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше трьох років, володіння державною мовою,знання нормативно-правових актів сфері інвестиційного законодавства, економічного розвитку, інфраструктурних проєктів , володіння основними принципами роботи на комп’ютері та основними програмними засобами, необхідні професійні ділові якості, знання ділової етики, відповідальність та ініціативність в роботі.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи

• заяву про участь у конкурсі,
  • заповнену особову картку (форма П2 ДС) ;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.   Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради за адресою: с.Новоолександрівка, вул.1Травня, 96, тел. 05533 3-82- 28.